SEIZOEN TOPSCORER HEREN AANTAL DOELPUNTEN
83-84 Frans de Oude 19
84-85 Frans de Oude 39
85-86 Frans de Oude 21
86-87 Marco v/d Spek 17
87-88 Marco v/d Spek 24
88-89 Jacob v/d Berge 17
89-90 Wim Geluk 21
90-91 Jacob v/d Berge 15
91-92 Jacob v/d Berge 13
92-93 Jacob v/d Berge 19
93-94 Fred v/d Berge 28
94-95 Fred v/d Berge 23
95-96 Jos von Unen 30
96-97 Jos von Unen 33
97-98 Wim Geluk 26
98-99 Martin Bout 32
99-00 Ronnie de Waal 28
00-01 Ronnie de Waal 19
01-02 Ronnie de Waal 24
02-03 Jos von Unen 27
03-04 Jos von Unen 35
04-05 George Geluk 27
05-06 Ronnie de Waal 30
06-07 Jos von Unen  17 
07-08 George Geluk 26 
08-09 Dennis van den Ouden 21 
09-10 Mats Willemse 18 
10-11 Arie Roon jr. 17
11-12 Gerard Vogel 16
12-13 Dennis Hoep 19
13-14 Dennis van den Ouden  21 
14-15 Domenique v/d Berge 18
15-16 Dennis Hoep 24
16-17 Jan Peter Dekker 22
17-18 Rick Jonker 12
18-19 Rick Jonker 14



SEIZOEN TOPSCORER DAMES AANTAL DOELPUNTEN
09-10 Roxana Koster 30
10-11 Esther Fluijt 5
11-12
12-13
 
Roxana Koster
Amy Stoutjesdijk
30
6
13-14 Roxana Koster 19
14-15 Roxana / Danielle Koster 12 
15-16 Tamar Dane 37
16-17 Marieke Roth 11
17-18 Marieke Roth 16
18-19 Marieke Roth 12
Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 16 nov

09:15
Bruse Boys JO10-1 - SPS JO10-1
09:30
MZC'11 JO8-2 - Bruse Boys JO8-1
10:15
Zeelandia Middelburg JO9-3 - Bruse Boys JO9-1
10:30
Bruse Boys JO15-1 - Boeimeer JO15-3
10:30
Bruse Boys JO14-1 - ST Biervliet/Hoofdplaat JO14-1G
11:15
Kapelle JO13-1 - Bruse Boys JO13-1
12:00
Bruse Boys JO18-1 - SC Welberg JO18-1
12:45
SJO FC De Westhoek 4 - Bruse Boys 4
13:00
MOC'17 MO17-2 - Bruse Boys MO17-1
14:30
Bruse Boys 2 - Kloetinge 2

za 23 nov

09:15
Bruse Boys JO8-1 - SKNWK JO8-1
09:15
Bruse Boys JO11-1 - Halsteren JO11-3
09:15
Bruse Boys JO9-1 - Bevelanders JO9-1G
09:15
Bruse Boys JO7-1 - MZC'11 JO7-3
10:30
Bruse Boys JO13-1 - Cluzona JO13-1
10:30
WHS JO10-1 - Bruse Boys JO10-1
10:45
Beek Vooruit JO15-3 - Bruse Boys JO15-1
11:30
Apollo'69 JO14-1G - Bruse Boys JO14-1
12:00
ST Bruse Boys / Duiveland VR1 - Bevelanders VR1
12:00
Prinsenland MO17-1 - Bruse Boys MO17-1
12:30
De Alblas 2 - Bruse Boys 2
13:00
Bruse Boys JO18-1 - DVO'60 JO18-1
14:30
Bruse Boys 3 - NOAD'67 3
14:30
Bruse Boys 1 - DBGC 1

Clubuitslagen

za 9 nov

Nieuwenhoorn 1 - Bruse Boys 1
4 - 6
Bruse Boys 2 - MZC'11 2
1 - 1
Bruse Boys 3 - Vosmeer 1
3 - 4
Bruse Boys 4 - Apollo'69 4
2 - 5
Virtus JO15-3 - Bruse Boys JO15-1
2 - 8
Bruse Boys JO14-1 - Patrijzen JO14-1
2 - 5
Roosendaal JO13-4 - Bruse Boys JO13-1
1 - 5
SJO FC De Westhoek JO11-1 - Bruse Boys JO11-1
6 - 3
2 - 1
Bruse Boys MO17-1 - Roosendaal MO17-1
0 - 4