SEIZOEN TOPSCORER HEREN AANTAL DOELPUNTEN
83-84 Frans de Oude 19
84-85 Frans de Oude 39
85-86 Frans de Oude 21
86-87 Marco v/d Spek 17
87-88 Marco v/d Spek 24
88-89 Jacob v/d Berge 17
89-90 Wim Geluk 21
90-91 Jacob v/d Berge 15
91-92 Jacob v/d Berge 13
92-93 Jacob v/d Berge 19
93-94 Fred v/d Berge 28
94-95 Fred v/d Berge 23
95-96 Jos von Unen 30
96-97 Jos von Unen 33
97-98 Wim Geluk 26
98-99 Martin Bout 32
99-00 Ronnie de Waal 28
00-01 Ronnie de Waal 19
01-02 Ronnie de Waal 24
02-03 Jos von Unen 27
03-04 Jos von Unen 35
04-05 George Geluk 27
05-06 Ronnie de Waal 30
06-07 Jos von Unen  17 
07-08 George Geluk 26 
08-09 Dennis van den Ouden 21 
09-10 Mats Willemse 18 
10-11 Arie Roon jr. 17
11-12 Gerard Vogel 16
12-13 Dennis Hoep 19
13-14 Dennis van den Ouden  21 
14-15 Domenique v/d Berge 18
15-16 Dennis Hoep 24
16-17 Jan Peter Dekker 22
17-18 Rick Jonker 12
18-19 Rick Jonker 14



SEIZOEN TOPSCORER DAMES AANTAL DOELPUNTEN
09-10 Roxana Koster 30
10-11 Esther Fluijt 5
11-12
12-13
 
Roxana Koster
Amy Stoutjesdijk
30
6
13-14 Roxana Koster 19
14-15 Roxana / Danielle Koster 12 
15-16 Tamar Dane 37
16-17 Marieke Roth 11
17-18 Marieke Roth 16
18-19 Marieke Roth 12
Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

di 24 sept

19:30
Vosmeer MO17-1 - Bruse Boys MO17-1

za 28 sept

09:15
Bruse Boys JO10-1 - OFB JO10-1G
09:15
Bruse Boys JO8-1 - MZC'11 JO8-2
09:15
Bruse Boys JO7-1 - Duiveland JO7-1
09:30
Yerseke JO9-1 - Bruse Boys JO9-1
10:00
Wemeldinge JO11-1 - Bruse Boys JO11-1
10:30
Bruse Boys JO15-1 - Halsteren JO15-4
10:30
Bruse Boys JO14-1 - Krabbendijke JO14-1
11:15
Bruse Boys MO17-1 - MOC'17 MO17-2
12:00
ST Bruse Boys / Duiveland VR1 - De Noormannen VR1
12:30
SC Welberg JO18-1 - Bruse Boys JO18-1
14:00
Bruse Boys 4 - WIK'57 3
14:30
Bruse Boys 2 - Walcheren 2
14:30
Bruse Boys 3 - Smerdiek 3
14:30
Walcheren 1 - Bruse Boys 1

Clubuitslagen

za 21 sept

Bruse Boys 1 - FC Axel 1
4 - 0
Heerjansdam 2 - Bruse Boys 2
2 - 1
Duiveland 3 - Bruse Boys 3
0 - 2
Colijnsplaatse Boys 3 - Bruse Boys 4
Unitas'30 JO15-3 - Bruse Boys JO15-1
12 - 1
Kloetinge JO14-2 - Bruse Boys JO14-1
3 - 0
Bruse Boys JO13-1 - Krabbendijke JO13-1
2 - 1
Bruse Boys JO11-1 - DOSKO JO11-1
3 - 2
ST Serooskerke / Veere VR1 - ST Bruse Boys / Duiveland VR1
1 - 1
Roosendaal MO17-1 - Bruse Boys MO17-1
16 - 1

di 17 sept

Bruse Boys 2 - SSV'65 2
2 - 2