Onderstaand het schema voor gebruik van de velden t.b.v. de trainingen.

Schema gebruik (kunst)grasveld
             
  Ma KG Ma NG Di KG  Di NG Wo KG Wo NG Do KG Do NG Vrij KG Vrij NG
1e*       19.45-21.15 (1) D       19.45-21.15 (1) K                                  
2e     19.45-21.15 (8)       19.45-21.15 (8)      
3e+4e     19.45-21.15 (4)              
Dames 19.45-21.15 (7)       19.45-21.15 (7)          
A1 19.30-21.00 (8)         19.30-21.00 (8) K        
B1   19.30-20.45 (5) D         18.45-20.00 (5)      
Meiden B         19.30-21.00 (5)          
C1 18.45-20.00 (6)             18.15-19.30 (6) D    
Meiden C       18.15-19.30 (5) K            
D1     18.15-19.30 (6)     18.15-19.30 (6) D        
D2     18.30-19.45 (7)       18.30-19.45 (7)      
E1         18.30-19.45 (4)          
E2         18.30-19.45 (4)          
E3         17.15-18.30 (4)          
F1         18.30-19.45 (3)          
F2         17.15-18.15 (3)          
F3         17.17-18.15 (3)          
                     
KG =   Kunstgras NG = Natuurgras (…) = Kleedkamer K = Kantinezijde D = Dijkzijde   

Gebruik natuurgrasveld altijd onder voorbehoud van weersomstandigheden en staat van het veld: het hoofdbestuur bepaalt in samenspraak me de consul of het natuurgrasveld gebruikt mag worden.

Bij gebruik natuurgras niet in de 16-meter gebieden trainen. Bij afwerkoefeningen niet dagelijks/wekelijks het zelfde gebied gebruiken.

* Eerste elftal bepaalt of men op kunstgras of natuurgras wil trainen, tenzij het hoofdbestuur de veldkeuze bepaalt.

Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 16 nov

09:15
Bruse Boys JO10-1 - SPS JO10-1
09:30
MZC'11 JO8-2 - Bruse Boys JO8-1
10:15
Zeelandia Middelburg JO9-3 - Bruse Boys JO9-1
10:30
Bruse Boys JO15-1 - Boeimeer JO15-3
10:30
Bruse Boys JO14-1 - ST Biervliet/Hoofdplaat JO14-1G
11:15
Kapelle JO13-1 - Bruse Boys JO13-1
12:00
Bruse Boys JO18-1 - SC Welberg JO18-1
12:45
SJO FC De Westhoek 4 - Bruse Boys 4
13:00
MOC'17 MO17-2 - Bruse Boys MO17-1
14:30
Bruse Boys 2 - Kloetinge 2

za 23 nov

09:15
Bruse Boys JO8-1 - SKNWK JO8-1
09:15
Bruse Boys JO11-1 - Halsteren JO11-3
09:15
Bruse Boys JO9-1 - Bevelanders JO9-1G
09:15
Bruse Boys JO7-1 - MZC'11 JO7-3
10:30
Bruse Boys JO13-1 - Cluzona JO13-1
10:30
WHS JO10-1 - Bruse Boys JO10-1
10:45
Beek Vooruit JO15-3 - Bruse Boys JO15-1
11:30
Apollo'69 JO14-1G - Bruse Boys JO14-1
12:00
ST Bruse Boys / Duiveland VR1 - Bevelanders VR1
12:00
Prinsenland MO17-1 - Bruse Boys MO17-1
12:30
De Alblas 2 - Bruse Boys 2
13:00
Bruse Boys JO18-1 - DVO'60 JO18-1
14:30
Bruse Boys 3 - NOAD'67 3
14:30
Bruse Boys 1 - DBGC 1

Clubuitslagen

za 9 nov

Nieuwenhoorn 1 - Bruse Boys 1
4 - 6
Bruse Boys 2 - MZC'11 2
1 - 1
Bruse Boys 3 - Vosmeer 1
3 - 4
Bruse Boys 4 - Apollo'69 4
2 - 5
Virtus JO15-3 - Bruse Boys JO15-1
2 - 8
Bruse Boys JO14-1 - Patrijzen JO14-1
2 - 5
Roosendaal JO13-4 - Bruse Boys JO13-1
1 - 5
SJO FC De Westhoek JO11-1 - Bruse Boys JO11-1
6 - 3
2 - 1
Bruse Boys MO17-1 - Roosendaal MO17-1
0 - 4