De webredactie doet er alles aan om alle Bruse Boys volgers op de hoogte te houden van alle gebeurtenissen rondom Bruse Boys.
Omdat het up-to-date houden van de Bruse Boys website veel tijd kost is er een webredactie gevormd. Zo heeft ieder team zijn eigen redacteur. de teamredacteur maakt en/of plaatst wedstrijdverslagen, houdt het programma en de uitslagen bij en plaatst foto's en allerhande nieuwtjes over het desbetreffendde team. 

Ook u kunt meehelpen door tekst of beeldmateriaal naar de desbetreffende teamredacteur te sturen, zodat het op de website geplaatst kan worden.

 

Foeke Roukema algemeen webmaster
Mark Giljam redactie Sponsorcommissie 
Robin Meertens pupil van de week
Ricardo de Winter jeugd algemeen
Edwin Giljam/ Ralph vd Ouden redactie Technische Commissie
Jacob Muller redactie d'Ouwe Dooze
Thomas Groeneeveld/ Gerard Vogel teamredacteur Bruse Boys 1
Justin de Keijser teamredacteur Bruse Boys 2
Chris Giljam teamredacteur Bruse Boys 3
Kees Jan Giljam teamredacteur Bruse Boys 4
Linda Verspoor teamredacteur Bruse Boys dames
Herman Knop teamredacteur Bruse Boys A
Leon van Strien teamredacteur Bruse Boys B
Adrie van Strien teamredacteur Bruse Boys C
Roy Klop teamredacteur Bruse Boys D
Carola Avdic teamredacteur Bruse Boys E
Wilko Hanzen teamredacteur Bruse Boys F
Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

di 24 sept

19:30
Vosmeer MO17-1 - Bruse Boys MO17-1

za 28 sept

09:15
Bruse Boys JO10-1 - OFB JO10-1G
09:15
Bruse Boys JO8-1 - MZC'11 JO8-2
09:15
Bruse Boys JO7-1 - Duiveland JO7-1
09:30
Yerseke JO9-1 - Bruse Boys JO9-1
10:00
Wemeldinge JO11-1 - Bruse Boys JO11-1
10:30
Bruse Boys JO15-1 - Halsteren JO15-4
10:30
Bruse Boys JO14-1 - Krabbendijke JO14-1
11:15
Bruse Boys MO17-1 - MOC'17 MO17-2
12:00
ST Bruse Boys / Duiveland VR1 - De Noormannen VR1
12:30
SC Welberg JO18-1 - Bruse Boys JO18-1
14:00
Bruse Boys 4 - WIK'57 3
14:30
Bruse Boys 2 - Walcheren 2
14:30
Bruse Boys 3 - Smerdiek 3
14:30
Walcheren 1 - Bruse Boys 1

Clubuitslagen

za 21 sept

Bruse Boys 1 - FC Axel 1
4 - 0
Heerjansdam 2 - Bruse Boys 2
2 - 1
Duiveland 3 - Bruse Boys 3
0 - 2
Colijnsplaatse Boys 3 - Bruse Boys 4
Unitas'30 JO15-3 - Bruse Boys JO15-1
12 - 1
Kloetinge JO14-2 - Bruse Boys JO14-1
3 - 0
Bruse Boys JO13-1 - Krabbendijke JO13-1
2 - 1
Bruse Boys JO11-1 - DOSKO JO11-1
3 - 2
ST Serooskerke / Veere VR1 - ST Bruse Boys / Duiveland VR1
1 - 1
Roosendaal MO17-1 - Bruse Boys MO17-1
16 - 1

di 17 sept

Bruse Boys 2 - SSV'65 2
2 - 2