Topscorersklassement 2019-2020

Zie hier de doelpuntenmakers van de seniorenteams van Bruse Boys, seizoen 2019/2020. Alleen doelpunten die in reguliere competitiewedstrijden worden gemaakt tellen mee in dit klassement.

Pos.  Naam  Goals   Team    Deze week
1. Domenique van den Berge 8 Bru1 +2
2. Matthijs Noteboom
5
Bru4  .
 . Sander van 't Hof 5 Bru1  .
4. Jim Lagendijk 4 Bru3  .
 . Richard Braam 4 Bru3 +1
6. Ricardo de Winter 3 Bru3/Bru4  .
 . Johan Vroegindeweij 3 Bru1 +1
 . Ingmar Quist 3 Bru1 +1
9. Daniël Rupert
2
Bru3/Bru4              .
 . Mujo Avdic 2 Bru4  .
 . Tiago Teixeira 2 Bru4             .
 . Ronald Roojers 2 Bru4  .
 . Marieke Roth 2 Vr1  .
 . Stan Klein 2 Bru2  .
 . Dennis Hoep 2 Bru2 +1
 . Naomi Capelle 2 Vr1 +1
17. Jesse Bolier 1 Bru3  .
 . Bart Kieviet 1 Bru3  .
 . Marco van der Wielen 1 Bru3  .
 . Bas Kempe 1 Bru3  .
 . Koen Verburg 1 Bru3  .
 . Gerard Vogel 1 Bru2  .
 . Didier Volk 1 Bru3  .
 . Tim Jansen 1 Bru4  .
 . Jordy van Klinken 1 Bru4  .
 . Perry Potappel 1 Bru2  .
 . Eric Duffener 1 Bru2  .
 . Mats Willemse 1 Bru1  .
 . Marco Ketting 1 Bru2  .
 . Eigen Doelpunt 1 Bru2  .
 . Chris IJzelenberg 1 Bru4  .
 . Cleo Hoogerheide 1 Vr1  .
 . Michel Maaskant 1 Bru1 +1
 . Julian van Nieuwenhuize 1 Bru1 +1
 . Sam van Klinken 1 Bru3 +1
 . Pepijn de Bruine 1 Bru3 +1
 . Ralph van den Ouden 1 Bru4 +1
 . Arnd de Ruiter 1 Bru4 +1
 . Rebecca Vrauwdeunt 1 Vr1 +1
 .  .  .   .   .
 . Totaal aantal Doelpunten:     

74

 .                +14
Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 16 nov

09:15
Bruse Boys JO10-1 - SPS JO10-1
09:30
MZC'11 JO8-2 - Bruse Boys JO8-1
10:15
Zeelandia Middelburg JO9-3 - Bruse Boys JO9-1
10:30
Bruse Boys JO15-1 - Boeimeer JO15-3
10:30
Bruse Boys JO14-1 - ST Biervliet/Hoofdplaat JO14-1G
11:15
Kapelle JO13-1 - Bruse Boys JO13-1
12:00
Bruse Boys JO18-1 - SC Welberg JO18-1
12:45
SJO FC De Westhoek 4 - Bruse Boys 4
13:00
MOC'17 MO17-2 - Bruse Boys MO17-1
14:30
Bruse Boys 2 - Kloetinge 2

za 23 nov

09:15
Bruse Boys JO8-1 - SKNWK JO8-1
09:15
Bruse Boys JO11-1 - Halsteren JO11-3
09:15
Bruse Boys JO9-1 - Bevelanders JO9-1G
09:15
Bruse Boys JO7-1 - MZC'11 JO7-3
10:30
Bruse Boys JO13-1 - Cluzona JO13-1
10:30
WHS JO10-1 - Bruse Boys JO10-1
10:45
Beek Vooruit JO15-3 - Bruse Boys JO15-1
11:30
Apollo'69 JO14-1G - Bruse Boys JO14-1
12:00
ST Bruse Boys / Duiveland VR1 - Bevelanders VR1
12:00
Prinsenland MO17-1 - Bruse Boys MO17-1
12:30
De Alblas 2 - Bruse Boys 2
13:00
Bruse Boys JO18-1 - DVO'60 JO18-1
14:30
Bruse Boys 3 - NOAD'67 3
14:30
Bruse Boys 1 - DBGC 1

Clubuitslagen

za 9 nov

Nieuwenhoorn 1 - Bruse Boys 1
4 - 6
Bruse Boys 2 - MZC'11 2
1 - 1
Bruse Boys 3 - Vosmeer 1
3 - 4
Bruse Boys 4 - Apollo'69 4
2 - 5
Virtus JO15-3 - Bruse Boys JO15-1
2 - 8
Bruse Boys JO14-1 - Patrijzen JO14-1
2 - 5
Roosendaal JO13-4 - Bruse Boys JO13-1
1 - 5
SJO FC De Westhoek JO11-1 - Bruse Boys JO11-1
6 - 3
2 - 1
Bruse Boys MO17-1 - Roosendaal MO17-1
0 - 4