Team: Bruse Boys 2

Bruse Boys Bruse Boys 2
Categorie: man, Veld Algemeen/Zaterdag

Stand

#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
Alblasserdam 2
4
3
1
0
10
13-5
8
2
Heerjansdam 2
3
3
0
0
9
7-3
4
3
Serooskerke 2
4
3
0
1
9
12-6
6
4
De Alblas 2
4
2
1
1
7
11-10
1
5
Pelikaan 3
3
2
0
1
6
3-4
-1
6
Walcheren 2
4
2
0
2
6
13-9
4
7
Arnemuiden 2
4
1
2
1
5
9-7
2
8
EBOH 2
3
1
1
1
4
8-5
3
9
MZC'11 2
3
1
1
1
4
6-6
0
10
Zwaluwe 2
4
1
1
2
4
7-9
-2
11
Terneuzense Boys 2
3
1
0
2
3
7-8
-1
12
De Meeuwen 2
4
1
0
3
3
3-10
-7
13
Groote Lindt 2
3
0
1
2
1
4-9
-5
14
Bruse Boys 2
4
0
0
4
0
1-13
-12
#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
Alblasserdam 2
4
3
1
0
10
13-5
8
2
Heerjansdam 2
3
3
0
0
9
7-3
4
3
Serooskerke 2
4
3
0
1
9
12-6
6
4
De Alblas 2
4
2
1
1
7
11-10
1
5
Pelikaan 3
3
2
0
1
6
3-4
-1
6
Walcheren 2
4
2
0
2
6
13-9
4
7
Arnemuiden 2
4
1
2
1
5
9-7
2
8
EBOH 2
3
1
1
1
4
8-5
3
9
MZC'11 2
3
1
1
1
4
6-6
0
10
Zwaluwe 2
4
1
1
2
4
7-9
-2
11
Terneuzense Boys 2
3
1
0
2
3
7-8
-1
12
De Meeuwen 2
4
1
0
3
3
3-10
-7
13
Groote Lindt 2
3
0
1
2
1
4-9
-5
14
Bruse Boys 2
4
0
0
4
0
1-13
-12
#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
Alblasserdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
2
Arnemuiden 2
0
0
0
0
0
0-0
0
3
Bruse Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
4
De Alblas 2
0
0
0
0
0
0-0
0
5
De Meeuwen 2
0
0
0
0
0
0-0
0
6
EBOH 2
0
0
0
0
0
0-0
0
7
Groote Lindt 2
0
0
0
0
0
0-0
0
8
Heerjansdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
9
MZC'11 2
0
0
0
0
0
0-0
0
10
Pelikaan 3
0
0
0
0
0
0-0
0
11
Serooskerke 2
0
0
0
0
0
0-0
0
12
Terneuzense Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
13
Walcheren 2
0
0
0
0
0
0-0
0
14
Zwaluwe 2
0
0
0
0
0
0-0
0
#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
Alblasserdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
2
Arnemuiden 2
0
0
0
0
0
0-0
0
3
Bruse Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
4
De Alblas 2
0
0
0
0
0
0-0
0
5
De Meeuwen 2
0
0
0
0
0
0-0
0
6
EBOH 2
0
0
0
0
0
0-0
0
7
Groote Lindt 2
0
0
0
0
0
0-0
0
8
Heerjansdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
9
MZC'11 2
0
0
0
0
0
0-0
0
10
Pelikaan 3
0
0
0
0
0
0-0
0
11
Serooskerke 2
0
0
0
0
0
0-0
0
12
Terneuzense Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
13
Walcheren 2
0
0
0
0
0
0-0
0
14
Zwaluwe 2
0
0
0
0
0
0-0
0

Programma

Bekijk de komende, alleen de eigen of alle (bekende) wedstrijden.

Uitslagen

Bekijk laatste, eigen of alle uitslagen in deze competitie.

Competities

Competitie
Klasse
Geselecteerd 
0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)
1e klasse
Mannen beker reserve poule
Groep 1

Spelers

Foto
Naam
Functie
Rol
Foto
Bijl, Rudi van der
Middenvelder
Teamspeler
Foto
Duffener, Erik
Verdediger
Teamspeler
Foto
Franken, Maarten
Verdediger
Teamspeler