Team: Bruse Boys 2

Bruse Boys Bruse Boys 2
Categorie: man, Veld Algemeen/Zaterdag

Stand

#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
EBOH 2
1
1
0
0
3
5-1
4
2
Zwaluwe 2
1
1
0
0
3
4-0
4
3
Pelikaan 3
1
1
0
0
3
3-0
3
4
Serooskerke 2
1
1
0
0
3
3-1
2
5
Arnemuiden 2
1
1
0
0
3
2-1
1
6
Heerjansdam 2
1
1
0
0
3
2-1
1
7
Alblasserdam 2
1
0
1
0
1
1-1
0
8
Groote Lindt 2
1
0
1
0
1
1-1
0
9
Bruse Boys 2
1
0
0
1
0
1-2
-1
10
Terneuzense Boys 2
1
0
0
1
0
1-2
-1
11
De Alblas 2
1
0
0
1
0
1-3
-2
12
De Meeuwen 2
1
0
0
1
0
0-3
-3
13
Walcheren 2
1
0
0
1
0
1-5
-4
14
MZC'11 2
1
0
0
1
0
0-4
-4
#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
EBOH 2
1
1
0
0
3
5-1
4
2
Zwaluwe 2
1
1
0
0
3
4-0
4
3
Pelikaan 3
1
1
0
0
3
3-0
3
4
Serooskerke 2
1
1
0
0
3
3-1
2
5
Arnemuiden 2
1
1
0
0
3
2-1
1
6
Heerjansdam 2
1
1
0
0
3
2-1
1
7
Alblasserdam 2
1
0
1
0
1
1-1
0
8
Groote Lindt 2
1
0
1
0
1
1-1
0
9
Bruse Boys 2
1
0
0
1
0
1-2
-1
10
Terneuzense Boys 2
1
0
0
1
0
1-2
-1
11
De Alblas 2
1
0
0
1
0
1-3
-2
12
De Meeuwen 2
1
0
0
1
0
0-3
-3
13
Walcheren 2
1
0
0
1
0
1-5
-4
14
MZC'11 2
1
0
0
1
0
0-4
-4
#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
Alblasserdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
2
Arnemuiden 2
0
0
0
0
0
0-0
0
3
Bruse Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
4
De Alblas 2
0
0
0
0
0
0-0
0
5
De Meeuwen 2
0
0
0
0
0
0-0
0
6
EBOH 2
0
0
0
0
0
0-0
0
7
Groote Lindt 2
0
0
0
0
0
0-0
0
8
Heerjansdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
9
MZC'11 2
0
0
0
0
0
0-0
0
10
Pelikaan 3
0
0
0
0
0
0-0
0
11
Serooskerke 2
0
0
0
0
0
0-0
0
12
Terneuzense Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
13
Walcheren 2
0
0
0
0
0
0-0
0
14
Zwaluwe 2
0
0
0
0
0
0-0
0
#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
Alblasserdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
2
Arnemuiden 2
0
0
0
0
0
0-0
0
3
Bruse Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
4
De Alblas 2
0
0
0
0
0
0-0
0
5
De Meeuwen 2
0
0
0
0
0
0-0
0
6
EBOH 2
0
0
0
0
0
0-0
0
7
Groote Lindt 2
0
0
0
0
0
0-0
0
8
Heerjansdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
9
MZC'11 2
0
0
0
0
0
0-0
0
10
Pelikaan 3
0
0
0
0
0
0-0
0
11
Serooskerke 2
0
0
0
0
0
0-0
0
12
Terneuzense Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
13
Walcheren 2
0
0
0
0
0
0-0
0
14
Zwaluwe 2
0
0
0
0
0
0-0
0

Programma

Bekijk de komende, alleen de eigen of alle (bekende) wedstrijden.

Uitslagen

Bekijk laatste, eigen of alle uitslagen in deze competitie.

Competities

Competitie
Klasse
Geselecteerd 
0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)
1e klasse
Mannen beker reserve poule
Groep 1
Mannen beker reserve 2e ronde
Groep 1

Spelers

Foto
Naam
Functie
Rol
Foto
Avdic, Mujo
Middenvelder
Teamspeler
Geen foto of foto niet zichtbaar
Berge, Rudo vd
Verdediger
Teamspeler
Foto
Bijl, Rudi van der
Verdediger
Teamspeler