Team: Bruse Boys 2

Bruse Boys Bruse Boys 2
Categorie: man, Veld Algemeen/Zaterdag

Stand

#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
Walcheren 2
8
6
1
1
19
30-14
16
2
Terneuzense Boys 2
8
5
1
2
16
27-18
9
3
Zwaluwe 2
8
4
3
1
15
16-9
7
4
Heerjansdam 2
8
4
2
2
14
14-8
6
5
Arnemuiden 2
8
4
1
3
13
15-13
2
6
Groote Lindt 2
8
3
3
2
12
16-11
5
7
Pelikaan 3
8
3
2
3
11
10-11
-1
8
Serooskerke 2
8
3
2
3
11
11-13
-2
9
EBOH 2
8
3
1
4
10
16-17
-1
10
MZC'11 2
8
2
3
3
9
12-19
-7
11
De Meeuwen 2
8
1
4
3
7
11-15
-4
12
Alblasserdam 2
8
2
3
3
6
16-23
-7
3
13
Bruse Boys 2
8
0
4
4
4
9-18
-9
14
De Alblas 2
8
1
0
7
3
7-21
-14
#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
Walcheren 2
8
6
1
1
19
30-14
16
2
Terneuzense Boys 2
8
5
1
2
16
27-18
9
3
Zwaluwe 2
8
4
3
1
15
16-9
7
4
Heerjansdam 2
8
4
2
2
14
14-8
6
5
Arnemuiden 2
8
4
1
3
13
15-13
2
6
Groote Lindt 2
8
3
3
2
12
16-11
5
7
Pelikaan 3
8
3
2
3
11
10-11
-1
8
Serooskerke 2
8
3
2
3
11
11-13
-2
9
EBOH 2
8
3
1
4
10
16-17
-1
10
MZC'11 2
8
2
3
3
9
12-19
-7
11
De Meeuwen 2
8
1
4
3
7
11-15
-4
12
Alblasserdam 2
8
2
3
3
6
16-23
-7
3
13
Bruse Boys 2
8
0
4
4
4
9-18
-9
14
De Alblas 2
8
1
0
7
3
7-21
-14
#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
Alblasserdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
2
Arnemuiden 2
0
0
0
0
0
0-0
0
3
Bruse Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
4
De Alblas 2
0
0
0
0
0
0-0
0
5
De Meeuwen 2
0
0
0
0
0
0-0
0
6
EBOH 2
0
0
0
0
0
0-0
0
7
Groote Lindt 2
0
0
0
0
0
0-0
0
8
Heerjansdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
9
MZC'11 2
0
0
0
0
0
0-0
0
10
Pelikaan 3
0
0
0
0
0
0-0
0
11
Serooskerke 2
0
0
0
0
0
0-0
0
12
Terneuzense Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
13
Walcheren 2
0
0
0
0
0
0-0
0
14
Zwaluwe 2
0
0
0
0
0
0-0
0
#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
Alblasserdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
2
Arnemuiden 2
0
0
0
0
0
0-0
0
3
Bruse Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
4
De Alblas 2
0
0
0
0
0
0-0
0
5
De Meeuwen 2
0
0
0
0
0
0-0
0
6
EBOH 2
0
0
0
0
0
0-0
0
7
Groote Lindt 2
0
0
0
0
0
0-0
0
8
Heerjansdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
9
MZC'11 2
0
0
0
0
0
0-0
0
10
Pelikaan 3
0
0
0
0
0
0-0
0
11
Serooskerke 2
0
0
0
0
0
0-0
0
12
Terneuzense Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
13
Walcheren 2
0
0
0
0
0
0-0
0
14
Zwaluwe 2
0
0
0
0
0
0-0
0

Programma

Bekijk de komende, alleen de eigen of alle (bekende) wedstrijden.

Uitslagen

Bekijk laatste, eigen of alle uitslagen in deze competitie.

Competities

Competitie
Klasse
Geselecteerd 
0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)
1e klasse
Mannen beker reserve poule
Groep 1
Mannen beker reserve 2e ronde
Groep 1

Spelers

Foto
Naam
Functie
Rol
Foto
Berg, Geert van den
Teamspeler
Foto
Bijl, Rudi van der
Verdediger
Teamspeler