Erwin van der Woerdt is vanaf komend voetbalseizoen de nieuwe hoofdtrainer van Bruse Boys. De 49-jarige trainer bereikte maandagavond een akkoord met de club over een verbintenis voor twee seizoenen.
Van der Woerdt, woonachtig in Fijnaart, volgt Pieter Roelse op, die recent heeft aangegeven zijn contract bij Bruse Boys niet te verlengen.
De ervaren oefenmeester komt over van Luctor Heinkenszand, waar hij momenteel bezig is aan zijn derde seizoen. Met Luctor staat hij op dit moment op een zesde plaats in de tweede klasse E.
Het bestuur en de technische commissie van vv Bruse Boys zijn verheugd met de aanstelling van Erwin van der Woerdt en hebben alle vertrouwen in een prettige en succesvolle samenwerking.
Voetbalvereniging Bruse Boys
Nijverheidsweg 25
4311RT, Bruinisse
Info@bruseboys.nl