Sportpark "Volharding"

Adres:
Nijverheidsweg 25
4311 RT Bruinisse
Zeeland, Nederland

 

Locatie:

Grotere kaart weergeven

geleboei

Route:

Vanaf Zierikzee:

  • Volg de N59 richting Rotterdam
  • Neem de afslag Bruinisse bij de rotonde met de gele boei, sla rechtsaf (1e afslag op rotonde), u rijdt op de Rijksstraatweg
  • Ga verder bij (A)

Vanaf Rotterdam:

  • U rijdt op de A29, sla direct na de Haringvlietbrug rechtsaf richting Zierikzee (N59)
  • Volg de N59 richting Zierikzee voor 21km, u rijdt over de Grevelingendam en passeert de Grevelingensluis
  • Neem de afslag Bruinisse bij de rotonde met de gele boei, sla linksaf (3e afslag op rotonde), u rijdt op de Rijksstraatweg
  • Ga verder bij (A)

Vanaf Middelharnis:

  • Volg de N215 richting Oude Tonge/Rotterdam
  • Bij de stoplichten van Oude Tonge sla rechtsaf richting Zierikzee
  • Neem de afslag Bruinisse bij de rotonde met de gele boei, sla linksaf (3e afslag op rotonde), u rijdt op de Rijksstraatweg
  • Ga verder bij (A)

Vanaf Tholen/St. Philipsland:

  • Aan begin van de Philipsdam volg richting Zierikzee
  • Bij de aansluiting met de Grevelingendam, ga bij de rotonde rechtdoor
  • Neem daarna de 1e afslag rechts
  • Ga aan het einde van de weg rechts de N59 op
  • Neem de afslag Bruinisse bij de rotonde met de gele boei, sla linksaf (3e afslag op rotonde), u rijdt op de Rijksstraatweg
  • Ga verder bij (A)

(A)

  • Sla na 1,3km linksaf in de Industrieweg (4e afslag, net voordat de weg oploopt)
  • Op de T-splitsing, sla af naar rechts naar de Visserijweg
  • Neem de 2e afslag links, u bent op de Nijverheidsweg
  • Volg de Nijverheidsweg met de bocht mee naar links
  • Sla na 50m na de bocht rechtsaf bij het hek van sportpark Volharding
  • Rij 200m door, u kunt parkeren direct voor de kantine

Vanaf de rotonde is er bewegwijzering naar het sportpark.

Route-sportpark-Volharding

Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 28 mei

10:30
Corn Boys MO15-1 - SJO BDC MO15-1
14:00
Bruse Boys 4 - MZC'11 5

di 31 mei

19:30
Vosmeer VR1 - ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK VR1
20:00
Bruse Boys 4 - Lepelstraatse Boys 2

za 4 juni

09:15
SJO BDC JO10-1 - Tholense Boys JO10-3
10:00
ST Colijnsplaatse Boys/Wolfaartsdijk MO15-1 - SJO BDC MO15-1
12:00
ST SJO BDC/SKNWK MO19-1 - ST Luctor Heinkenszand/Apollo '69 MO19-1
12:30
Dubbeldam 2 - Bruse Boys 2
14:30
Bruse Boys 1 - DBGC 1

Clubuitslagen

za 28 mei

FC Axel 1 - Bruse Boys 1
3 - 0
Bruse Boys 2 - DFC 2
3 - 3
MOC'17 JO13-3 - SJO BDC JO13-1
1 - 4
ST Kapelle/Hansweertse Boys JO17-1 - SJO BDC JO17-1
4 - 3

di 24 mei

WIK'57 3 - Bruse Boys 3
2 - 1

za 21 mei

Bruse Boys 1 - Walcheren 1
0 - 1
Bruse Boys 3 - Colijnsplaatse Boys 3
6 - 2
RSV JO13-1 - SJO BDC JO13-1
3 - 5
Bruse Boys 2 - Internos 2
1 - 7
Vosmeer JO12-1 - SJO BDC JO12-1
0 - 0
SJO BDC JO15-1 - Tholense Boys JO15-1
4 - 2
SJO BDC JO17-1 - 's Heer Arendskerke JO17-1
1 - 1
SJO BDC MO15-1 - ST Colijnsplaatse Boys/Wolfaartsdijk MO15-1
10 - 0
Smerdiek JO11-1 - SJO BDC JO11-1
9 - 5
SJO BDC JO11-2 - Luctor Heinkenszand JO11-2
2 - 8