Adresgegevens sportpark Volharding:

Bezoekadres:

Nijverheidsweg 25
4311 RT Bruinisse

Routebeschrijving

Telefoonnummer kantine: 0111-482089
Algemeen e-mailadres (secretariaat): Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Informatie e-mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sportveld vv Bruse Boys


Postadres vv Bruse Boys:

Bruse Boys secretariaat
Postbus 103
4310 AC Bruinisse

 

Secretariaat:
Bram de Leeuw


Wedstrijdsecretaris:
Jacob Muller

 

Overige algemene gegevens:

Opgericht: 23-08-1955
1e elftal: zaterdag 2e klasse E (KNVB district ZUID1)
Seniorenelftallen: 5, waarvan 1 damesteam
Juniorenteams: 4
Pupillenteams: 8
Tenue: paars-wit
Ereleden: Henk Groeneveld, Piet Roks, Mart Hanzen, Jan Kostense, To Hanzen, Dirk en Ina van Wolferen    
Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 26 okt

08:30
Kloetinge JO9-4G - Bruse Boys JO9-1
09:15
Bruse Boys JO10-1 - WIK'57 JO10-1
09:30
MZC'11 JO11-1 - Bruse Boys JO11-1
10:00
Kloetinge JO13-2 - Bruse Boys JO13-1
11:45
WDS'19 JO15-1 - Bruse Boys JO15-1
12:00
Bruse Boys JO18-1 - Kruiningen JO18-1
12:00
12:00
Vosmeer MO17-1 - Bruse Boys MO17-1
14:00
Bruse Boys 4 - Brouwershaven 2
14:30
Bruse Boys 1 - Hellevoetsluis 1
14:30
Tholense Boys 4 - Bruse Boys 3
14:30
Serooskerke 2 - Bruse Boys 2

za 2 nov

09:15
Bruse Boys JO8-1 - WIK'57 JO8-1G
09:15
Bruse Boys JO9-1 - MZC'11 JO9-2
09:15
Bruse Boys JO11-1 - Zeelandia Middelburg JO11-3
09:30
De Schutters JO10-1G - Bruse Boys JO10-1
10:30
Bruse Boys JO15-1 - SC Kruisland JO15-1
10:30
Bruse Boys JO13-1 - Klundert JO13-1
11:15
Bruse Boys MO17-1 - VVC'68 MO17-1
13:00
13:00
Vivoo JO18-1 - Bruse Boys JO18-1
14:30
Bruse Boys 2 - Pelikaan 3
14:30
Bruse Boys 3 - SC Stavenisse 2
14:30
ZSC'62 3 - Bruse Boys 4
14:30
Serooskerke 1 - Bruse Boys 1

Clubuitslagen

za 19 okt

's Heer Arendskerke 1 - Bruse Boys 1
0 - 1
Bruse Boys 2 - EBOH 2
1 - 1
SSV'65 4 - Bruse Boys 3
0 - 2
Bruse Boys 4 - MZC'11 5
2 - 2
Bruse Boys JO18-1 - SKNWK JO19-1
5 - 2
Bruse Boys JO15-1 - Achtmaal JO15-1
4 - 2
ST Luctor Heinkenszand / Apollo'69 VR1 - ST Bruse Boys / Duiveland VR1
3 - 0
Bruse Boys MO17-1 - MOC'17 MO17-2
2 - 1