Adresgegevens sportpark Volharding:

Bezoekadres:

Nijverheidsweg 25
4311 RT Bruinisse

Routebeschrijving

Telefoonnummer kantine: 0111-482089
Algemeen e-mailadres (secretariaat): Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Informatie e-mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sportveld vv Bruse Boys


Postadres vv Bruse Boys:

Bruse Boys secretariaat
Postbus 103
4310 AC Bruinisse

 

Secretariaat:
Bram de Leeuw


Wedstrijdsecretaris:
Jacob Muller

 

Overige algemene gegevens:

Opgericht: 23-08-1955
1e elftal: zaterdag 2e klasse E (KNVB district ZUID1)
Seniorenelftallen: 5, waarvan 1 damesteam
Juniorenteams: 4
Pupillenteams: 8
Tenue: paars-wit
Ereleden: Henk Groeneveld, Piet Roks, Mart Hanzen, Jan Kostense, To Hanzen, Dirk en Ina van Wolferen    
Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 26 sept

09:30
SC Stavenisse JO10-1 - Bruse Boys JO10-1
10:30
12:45
Bruse Boys 4 - WIK'57 3
13:00
14:00
14:30
Bruse Boys - DBGC
16:00
Bruse Boys 3 - FC Bergen 6

di 29 sept

19:45
Bruse Boys JO23 - SV Duiveland JO23

za 3 okt

08:30
SSV'65 JO8-1G - Bruse Boys JO8-1
09:15
Bruse Boys JO12-1 - Smerdiek JO12-1
09:15
Wolfaartsdijk JO9-1 - Bruse Boys JO9-1
10:00
ST Bruse Boys/Duiveland JO19-1 - ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1
10:15
ST Bruse Boys/Duiveland MO15-1 - SJO Serooskerke/Veere MO15-1
10:30
SC Stavenisse JO11-1 - Bruse Boys JO11-1
11:15
11:30
DSE JO14-1 - Bruse Boys JO14-1
12:00
12:00
12:00
ST Kruiningen/Waarde JO15-1 - ST Bruse Boys/Duiveland JO15-1
13:15
Steenbergen 6 - Bruse Boys 3
14:30
Bruse Boys 2 - Pelikaan 3
14:30
Bevelanders 4 - Bruse Boys 4
14:30
's Heer Arendskerke - Bruse Boys

Clubuitslagen

za 26 sept

Bruse Boys - DBGC
Walcheren 2 - Bruse Boys 2
4 - 0
0 - 5
Bruse Boys JO14-1 - Sprundel JO14-1
6 - 0
WHS JO12-1 - Bruse Boys JO12-1
1 - 6
Bruse Boys JO11-1 - DZC'09 JO11-1
4 - 6
Grenswachters MO17-1 - ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK MO17-1
0 - 9

di 22 sept

Bruse Boys 4 - WIK'57 2
2 - 4

za 19 sept

FC Axel - Bruse Boys
0 - 1
Bruse Boys 2 - MZC'11 2
0 - 3
Vosmeer 1 - Bruse Boys 3
1 - 0
ST Bruse Boys/Duiveland JO19-1 - Kogelvangers JO19-1
1 - 1
0 - 5
Rood-Wit W JO14-1 - Bruse Boys JO14-1
1 - 6
Bruse Boys JO12-1 - DBGC JO12-1
3 - 1
MZC'11 JO11-4G - Bruse Boys JO11-1
7 - 6
ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK VR1 - ST Brouw/WIK/ZSC VR1
9 - 0
7 - 1
ST Bruse Boys/Duiveland MO15-1 - ST Aardenburg/Sluis MO15-1
2 - 13