SEIZOEN TOPSCORER HEREN AANTAL DOELPUNTEN
83-84 Frans de Oude 19
84-85 Frans de Oude 39
85-86 Frans de Oude 21
86-87 Marco v/d Spek 17
87-88 Marco v/d Spek 24
88-89 Jacob v/d Berge 17
89-90 Wim Geluk 21
90-91 Jacob v/d Berge 15
91-92 Jacob v/d Berge 13
92-93 Jacob v/d Berge 19
93-94 Fred v/d Berge 28
94-95 Fred v/d Berge 23
95-96 Jos von Unen 30
96-97 Jos von Unen 33
97-98 Wim Geluk 26
98-99 Martin Bout 32
99-00 Ronnie de Waal 28
00-01 Ronnie de Waal 19
01-02 Ronnie de Waal 24
02-03 Jos von Unen 27
03-04 Jos von Unen 35
04-05 George Geluk 27
05-06 Ronnie de Waal 30
06-07 Jos von Unen  17 
07-08 George Geluk 26 
08-09 Dennis van den Ouden 21 
09-10 Mats Willemse 18 
10-11 Arie Roon jr. 17
11-12 Gerard Vogel 16
12-13 Dennis Hoep 19
13-14 Dennis van den Ouden  21 
14-15 Domenique van den Berge

18

15-16 Dennis Hoep 24
16-17 Jan Peter Dekker 22
17-18 ??? ??



SEIZOEN TOPSCORER DAMES AANTAL DOELPUNTEN
09-10 Roxana Koster 30
10-11 Esther Fluijt 5
11-12
12-13
 
Roxana Koster
Amy Stoutjesdijk
30
6
13-14 Roxana Koster 19
14-15 Roxana / Danielle Koster 12 
15-16 Tamar Dane 37
16-17 Marieke Roth 11
17-18 ??? ??
Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

di 22 mei

19:00
Bruse Boys JO15-1 - GPC Vlissingen JO15-1

wo 23 mei

18:30
Bruse Boys JO19-1 - Goes JO19-1

do 24 mei

19:00
Steenbergen JO13-2 - Bruse Boys JO13-1
19:30
Yerseke VR1 - Bruse Boys VR1
19:45
De Fendert 4 - Bruse Boys 4

za 26 mei

09:15
Bruse Boys JO9-1 - Halsteren JO9-4
09:15
Bruse Boys JO11-1 - SEOLTO JO11-1
09:15
Bruse Boys JO9-2 - SJO FC De Westhoek JO9-3
09:15
Brue Boys JO7-1 - SKNWK JO7-1
09:30
Yerseke JO8-1 - Bruse Boys JO8-1
10:30
Bruse Boys JO13-2 - NVS JO13-2G
10:30
DOSKO JO13-1 - Bruse Boys JO13-1
11:00
Goes JO15-1 - Bruse Boys JO15-1
11:30
Brouwershaven JO19-1 - Bruse Boys JO19-1
12:00
Bruse Boys VR1 - Klundert VR1
12:00
Bruse Boys 2 - 's Heer Arendskerke 2
14:00
Bruse Boys 4 - FC Bergen 4
14:30
Bruse Boys 1 - Deltasport 1
14:30
Bruse Boys 3 - MZC'11 4

Clubuitslagen

za 19 mei

SHO 1 - Bruse Boys 1
7 - 1
Terneuzense Boys 2 - Bruse Boys 2
0 - 2
Wolfaartsdijk 2 - Bruse Boys 3
7 - 2
ST SKNWK/Ouwerkerk 3 - Bruse Boys 4
0 - 3
Bruse Boys JO19-1 - ST vv Kwadendamme/SV Hoedekenskerke JO19-1
1 - 0
Bruse Boys JO17-1 - Colijnsplaatse Boys JO17-1
3 - 1
Bruse Boys JO13-1 - Tholense Boys JO13-1
1 - 5
Bruse Boys JO13-2 - Kogelvangers JO13-2G
2 - 2
FC Bergen JO11-1 - Bruse Boys JO11-1
7 - 1
Bruse Boys JO11-2 - Bevelanders JO11-1
10 - 3
SJO FC De Westhoek VR1 - Bruse Boys VR1
13 - 2

di 15 mei

SC Welberg 2 - Bruse Boys 4
-
Bruse Boys JO11-2 - Brouwershaven JO11-1
1 - 2
De Fendert VR1 - Bruse Boys VR1
5 - 1