Hierbij weer een bijdrage uit d'ouwe dôôze. Dit kunnen reportages, foto's, anekdotes, verslagen of andere fratsen uit de oude doos zijn.  Ook uw bijdrage is van harte welkom! Stuur een mail naar de webmaster zodat we iets kunnen regelen! Het overzicht van alle grepen uit d'Ouwe Dôôze is nu te vinden in het menu onder Club - Historie.
bruschoolvoetbal   

  Dat Bruse Boys vele talentvolle voetballers heeft voortgebracht moge duidelijk zijn.

Af en toe zaten er zelfs genoeg in de klas om schoolvoetbalkampioen van Schouwen-Duiveland te worden.Zoals op woensdag 2 april 1986 toen de christelijke basisschool “Op Dreef” in de finale met 1-0 van ’t Kofschip uit Zierikzee won, en zo de titel opeiste.

Het winnende doelpunt werd gemaakt door Jacco Geertse.

De helden van die dag waren:
Bovenste rij van links naar rechts: Jan Giljam, Bert Lagendijk, Johan Benard, Stef de Waal, Leendert-Jan van den Bos, coach meester Henk Groeneveld en Jacco Verschoor.

Onderste rij van links naar rechts: Robert Smalheer, Edwin Klink, Jacco Geertse, Cees de Keijzer, André van Hengel en Wilko Hanzen.  

 

Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 21 sept

08:30
Zeelandia Middelburg JO8-2 - Bruse Boys JO8-1
09:00
MZC'11 JO10-4 - Bruse Boys JO10-1
09:15
Bruse Boys JO11-1 - DOSKO JO11-1
10:00
Kloetinge JO14-2 - Bruse Boys JO14-1
10:15
Unitas'30 JO15-3 - Bruse Boys JO15-1
10:30
Bruse Boys JO13-1 - Krabbendijke JO13-1
12:00
Heerjansdam 2 - Bruse Boys 2
12:00
ST Serooskerke / Veere VR1 - ST Bruse Boys / Duiveland VR1
12:30
Duiveland 3 - Bruse Boys 3
14:30
Bruse Boys 1 - FC Axel 1
14:30
Colijnsplaatse Boys 3 - Bruse Boys 4
15:00
Roosendaal MO17-1 - Bruse Boys MO17-1

di 24 sept

19:30
Vosmeer MO17-1 - Bruse Boys MO17-1

za 28 sept

09:15
Bruse Boys JO10-1 - OFB JO10-1G
09:15
Bruse Boys JO8-1 - MZC'11 JO8-2
09:15
Bruse Boys JO7-1 - Duiveland JO7-1
09:30
Yerseke JO9-1 - Bruse Boys JO9-1
10:00
Wemeldinge JO11-1 - Bruse Boys JO11-1
10:30
Bruse Boys JO15-1 - Halsteren JO15-4
10:30
Bruse Boys JO14-1 - Krabbendijke JO14-1
11:15
Bruse Boys MO17-1 - MOC'17 MO17-2
12:00
ST Bruse Boys / Duiveland VR1 - De Noormannen VR1
12:30
SC Welberg JO18-1 - Bruse Boys JO18-1
14:00
Bruse Boys 4 - WIK'57 3
14:30
Bruse Boys 2 - Walcheren 2
14:30
Bruse Boys 3 - Smerdiek 3
14:30
Walcheren 1 - Bruse Boys 1

Clubuitslagen

di 17 sept

Bruse Boys 2 - SSV'65 2
2 - 2

za 14 sept

Bruse Boys 1 - Heinenoord 1
1 - 5
MZVC 5 - Bruse Boys 3
1 - 7
Bruse Boys 4 - NOAD'67 3
6 - 3
Zeelandia Middelburg JO19-2 - Bruse Boys JO18-1
0 - 6
MZC'11 JO15-2 - Bruse Boys JO15-1
2 - 2
Zeelandia Middelburg JO14-1M - Bruse Boys JO14-1
2 - 1
Bruse Boys JO13-1 - SKNWK JO13-1
0 - 0
MZC'11 JO11-1 - Bruse Boys JO11-1
9 - 1
1 - 9
VVC'68 MO17-1 - Bruse Boys MO17-1
1 - 1