Hierbij weer een bijdrage uit d'ouwe dôôze. Dit kunnen reportages, foto's, anekdotes, verslagen of andere fratsen uit de oude doos zijn.  Ook uw bijdrage is van harte welkom! Stuur een mail naar de webmaster zodat we iets kunnen regelen! Het overzicht van alle grepen uit d'Ouwe Dôôze is nu te vinden in het menu onder Club - Historie.

De voorbereiding is weer begonnen

Deze foto is van eind juli 1995, ook toen was Bru net gepromoveerd naar de 1e klasse.

Het is aan het schoeisel van sommige spelers te zien dat er flink gelopen moest gaan worden, rondjes lopen was toen nog in de mode. Aan de gezichten van de spelers is te zien dat niet iedereen daar even veel zin in had.

Op de foto van links naar rechts: Johan Benard, Cees de Keijzer, Harold van den Berge, Wilko Hanzen, Jacob Muller, Willem Webers, Erwin van de Maas, Erik Bleiji, John van Dijke en Peter Willemse.

 

bruvoorbereiding2


Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 21 sept

08:30
Zeelandia Middelburg JO8-2 - Bruse Boys JO8-1
09:00
MZC'11 JO10-4 - Bruse Boys JO10-1
09:15
Bruse Boys JO11-1 - DOSKO JO11-1
10:00
Kloetinge JO14-2 - Bruse Boys JO14-1
10:15
Unitas'30 JO15-3 - Bruse Boys JO15-1
10:30
Bruse Boys JO13-1 - Krabbendijke JO13-1
12:00
Heerjansdam 2 - Bruse Boys 2
12:00
ST Serooskerke / Veere VR1 - ST Bruse Boys / Duiveland VR1
12:30
Duiveland 3 - Bruse Boys 3
14:30
Bruse Boys 1 - FC Axel 1
14:30
Colijnsplaatse Boys 3 - Bruse Boys 4
15:00
Roosendaal MO17-1 - Bruse Boys MO17-1

di 24 sept

19:30
Vosmeer MO17-1 - Bruse Boys MO17-1

za 28 sept

09:15
Bruse Boys JO10-1 - OFB JO10-1G
09:15
Bruse Boys JO8-1 - MZC'11 JO8-2
09:15
Bruse Boys JO7-1 - Duiveland JO7-1
09:30
Yerseke JO9-1 - Bruse Boys JO9-1
10:00
Wemeldinge JO11-1 - Bruse Boys JO11-1
10:30
Bruse Boys JO15-1 - Halsteren JO15-4
10:30
Bruse Boys JO14-1 - Krabbendijke JO14-1
11:15
Bruse Boys MO17-1 - MOC'17 MO17-2
12:00
ST Bruse Boys / Duiveland VR1 - De Noormannen VR1
12:30
SC Welberg JO18-1 - Bruse Boys JO18-1
14:00
Bruse Boys 4 - WIK'57 3
14:30
Bruse Boys 2 - Walcheren 2
14:30
Bruse Boys 3 - Smerdiek 3
14:30
Walcheren 1 - Bruse Boys 1

Clubuitslagen

di 17 sept

Bruse Boys 2 - SSV'65 2
2 - 2

za 14 sept

Bruse Boys 1 - Heinenoord 1
1 - 5
MZVC 5 - Bruse Boys 3
1 - 7
Bruse Boys 4 - NOAD'67 3
6 - 3
Zeelandia Middelburg JO19-2 - Bruse Boys JO18-1
0 - 6
MZC'11 JO15-2 - Bruse Boys JO15-1
2 - 2
Zeelandia Middelburg JO14-1M - Bruse Boys JO14-1
2 - 1
Bruse Boys JO13-1 - SKNWK JO13-1
0 - 0
MZC'11 JO11-1 - Bruse Boys JO11-1
9 - 1
1 - 9
VVC'68 MO17-1 - Bruse Boys MO17-1
1 - 1