Hierbij weer een bijdrage uit d'ouwe dôôze. Dit kunnen reportages, foto's, anekdotes, verslagen of andere fratsen uit de oude doos zijn.  Ook uw bijdrage is van harte welkom! Stuur een mail naar de webmaster zodat we iets kunnen regelen! Het overzicht van alle grepen uit d'Ouwe Dôôze is nu te vinden in het menu onder Club - Historie

 

Deze keer een teamfoto van de E pupillen uit, ja, uit welk jaar zou het zijn? Ik gok zo rond het jaar 1987 maar wie het weet nodig ik hierbij van harte uit om een reactie te plaatsen.

 

bb_e

Staand: Dick van Wolferen, Bram Kees Rozemond, Jan Kees van der Doe, Simon Boogaart, Johny Ottte.  
 
Zittend: Theunis Henk van de Berge, Ronald de Waal, Kees Stoutjesdijk, Arjen Hofland.
 
Kijk voor meer oude kiekjes ook eens in het fotoboek bij de Bruse Boys historie, in het menu rechtstreeks te benaderen via Historie - Fotohistorie.  

 


Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 21 sept

08:30
Zeelandia Middelburg JO8-2 - Bruse Boys JO8-1
09:00
MZC'11 JO10-4 - Bruse Boys JO10-1
09:15
Bruse Boys JO11-1 - DOSKO JO11-1
10:00
Kloetinge JO14-2 - Bruse Boys JO14-1
10:15
Unitas'30 JO15-3 - Bruse Boys JO15-1
10:30
Bruse Boys JO13-1 - Krabbendijke JO13-1
12:00
Heerjansdam 2 - Bruse Boys 2
12:00
ST Serooskerke / Veere VR1 - ST Bruse Boys / Duiveland VR1
12:30
Duiveland 3 - Bruse Boys 3
14:30
Bruse Boys 1 - FC Axel 1
14:30
Colijnsplaatse Boys 3 - Bruse Boys 4
15:00
Roosendaal MO17-1 - Bruse Boys MO17-1

di 24 sept

19:30
Vosmeer MO17-1 - Bruse Boys MO17-1

za 28 sept

09:15
Bruse Boys JO10-1 - OFB JO10-1G
09:15
Bruse Boys JO8-1 - MZC'11 JO8-2
09:15
Bruse Boys JO7-1 - Duiveland JO7-1
09:30
Yerseke JO9-1 - Bruse Boys JO9-1
10:00
Wemeldinge JO11-1 - Bruse Boys JO11-1
10:30
Bruse Boys JO15-1 - Halsteren JO15-4
10:30
Bruse Boys JO14-1 - Krabbendijke JO14-1
11:15
Bruse Boys MO17-1 - MOC'17 MO17-2
12:00
ST Bruse Boys / Duiveland VR1 - De Noormannen VR1
12:30
SC Welberg JO18-1 - Bruse Boys JO18-1
14:00
Bruse Boys 4 - WIK'57 3
14:30
Bruse Boys 2 - Walcheren 2
14:30
Bruse Boys 3 - Smerdiek 3
14:30
Walcheren 1 - Bruse Boys 1

Clubuitslagen

di 17 sept

Bruse Boys 2 - SSV'65 2
2 - 2

za 14 sept

Bruse Boys 1 - Heinenoord 1
1 - 5
MZVC 5 - Bruse Boys 3
1 - 7
Bruse Boys 4 - NOAD'67 3
6 - 3
Zeelandia Middelburg JO19-2 - Bruse Boys JO18-1
0 - 6
MZC'11 JO15-2 - Bruse Boys JO15-1
2 - 2
Zeelandia Middelburg JO14-1M - Bruse Boys JO14-1
2 - 1
Bruse Boys JO13-1 - SKNWK JO13-1
0 - 0
MZC'11 JO11-1 - Bruse Boys JO11-1
9 - 1
1 - 9
VVC'68 MO17-1 - Bruse Boys MO17-1
1 - 1