1957-1958  Kampioen 2e afd
1959-1960 Kampioen 2e afd
1960-1961 Kampioen 2e afd
1973-1974 Kampioen 2e afd
1975-1976 Kampioen 1e afd
1977-1978 Kampioen 4e klasse
1979-1980 Kampioen 3e klasse
1985-1986 Kampioen 3e klasse
1990-1991 Via nacompetitie promotie naar de 2e klasse
1994-1995 Kampioen 3e klasse
1997-1998 Kampioen 2e klasse
2004-2005 Kampioen 4e klasse
2005-2006 Kampioen 3e klasse
2009-2010 Promotie van de top 3 naar de 1e klasse door de komst van  de topklasse. BB eindigde als 2e achter kampioen Zaamslag.

 

 
kampioen1980

In Krabbendijke werd Bruse Boys in 1980 kampioen (2-3) van de 3e klasse en promoveerde naar de 2e klasse.

Staand v.l.n.r.: elftalleider Cees van den Bos, trainer Nico de Frel, Jacob van Boven, Jan van den Berge, Frans de Oude, Wim Geluk, Piet van den Berg, Adrie de Jonge, en vlagger Steven de Waal.
Zittend v.l.n.r.: Fred Hooftman, Leen Olree, Cees Willemse, Leen van der Bijl, Eddy Schild en Jaap van den Berge. 

Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 26 okt

08:30
Kloetinge JO9-4G - Bruse Boys JO9-1
09:15
Bruse Boys JO10-1 - WIK'57 JO10-1
09:30
MZC'11 JO11-1 - Bruse Boys JO11-1
10:00
Kloetinge JO13-2 - Bruse Boys JO13-1
11:45
WDS'19 JO15-1 - Bruse Boys JO15-1
12:00
12:00
Bruse Boys JO18-1 - Kruiningen JO18-1
12:00
Vosmeer MO17-1 - Bruse Boys MO17-1
14:00
Bruse Boys 4 - Brouwershaven 2
14:30
Bruse Boys 1 - Hellevoetsluis 1
14:30
Tholense Boys 4 - Bruse Boys 3
14:30
Serooskerke 2 - Bruse Boys 2

za 2 nov

09:15
Bruse Boys JO8-1 - WIK'57 JO8-1G
09:15
Bruse Boys JO9-1 - MZC'11 JO9-2
09:15
Bruse Boys JO11-1 - Zeelandia Middelburg JO11-3
09:30
De Schutters JO10-1G - Bruse Boys JO10-1
10:30
Bruse Boys JO15-1 - SC Kruisland JO15-1
10:30
Bruse Boys JO13-1 - Klundert JO13-1
11:15
Bruse Boys MO17-1 - VVC'68 MO17-1
13:00
13:00
Vivoo JO18-1 - Bruse Boys JO18-1
14:30
Bruse Boys 2 - Pelikaan 3
14:30
Bruse Boys 3 - SC Stavenisse 2
14:30
ZSC'62 3 - Bruse Boys 4
14:30
Serooskerke 1 - Bruse Boys 1

Clubuitslagen

za 19 okt

's Heer Arendskerke 1 - Bruse Boys 1
0 - 1
Bruse Boys 2 - EBOH 2
1 - 1
SSV'65 4 - Bruse Boys 3
0 - 2
Bruse Boys 4 - MZC'11 5
2 - 2
Bruse Boys JO18-1 - SKNWK JO19-1
5 - 2
Bruse Boys JO15-1 - Achtmaal JO15-1
4 - 2
ST Luctor Heinkenszand / Apollo'69 VR1 - ST Bruse Boys / Duiveland VR1
3 - 0
Bruse Boys MO17-1 - MOC'17 MO17-2
2 - 1