1957-1958  Kampioen 2e afd
1959-1960 Kampioen 2e afd
1960-1961 Kampioen 2e afd
1973-1974 Kampioen 2e afd
1975-1976 Kampioen 1e afd
1977-1978 Kampioen 4e klasse
1979-1980 Kampioen 3e klasse
1985-1986 Kampioen 3e klasse
1990-1991 Via nacompetitie promotie naar de 2e klasse
1994-1995 Kampioen 3e klasse
1997-1998 Kampioen 2e klasse
2004-2005 Kampioen 4e klasse
2005-2006 Kampioen 3e klasse
2009-2010 Promotie van de top 3 naar de 1e klasse door de komst van  de topklasse. BB eindigde als 2e achter kampioen Zaamslag.

 

 
kampioen1980

In Krabbendijke werd Bruse Boys in 1980 kampioen (2-3) van de 3e klasse en promoveerde naar de 2e klasse.

Staand v.l.n.r.: elftalleider Cees van den Bos, trainer Nico de Frel, Jacob van Boven, Jan van den Berge, Frans de Oude, Wim Geluk, Piet van den Berg, Adrie de Jonge, en vlagger Steven de Waal.
Zittend v.l.n.r.: Fred Hooftman, Leen Olree, Cees Willemse, Leen van der Bijl, Eddy Schild en Jaap van den Berge. 

Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 20 apr

10:00
Zeelandia Middelburg MO15-2 - Bruse Boys MO15-1
10:00
VCK JO9-1 - Bruse Boys JO9-2
10:00
Colijnsplaatse Boys JO9-2 - Bruse Boys JO8-1
12:30
Bruse Boys 2 - Pelikaan 3
14:30
Bruse Boys 1 - Terneuzense Boys 1
14:30
Bevelanders 4 - Bruse Boys 4

wo 24 apr

18:45
De Meeuwen JO9-1 - Bruse Boys JO9-2

Clubuitslagen

wo 17 apr

Walcheren JO13-2 - Bruse Boys JO13-1
3 - 1

di 16 apr

VCK 4 - Bruse Boys 4
0 - 3

za 13 apr

MZC'11 1 - Bruse Boys 1
1 - 7
Rijsoord 2 - Bruse Boys 2
9 - 0
Bruse Boys 3 - Smerdiek 2
1 - 2
ZSC'62 3 - Bruse Boys 4
3 - 0
Nieuwland JO19-1 - Bruse Boys JO19-1
2 - 1
Bruse Boys JO17-1 - Rood-Wit W JO17-1
3 - 9
Bruse Boys JO14-1 - Achtmaal JO14-1
1 - 0
Internos JO13-1 - Bruse Boys JO13-1
3 - 4
Vosmeer JO13-1 - Bruse Boys JO13-2
4 - 3
Bruse Boys JO11-1 - Tholense Boys JO11-3
8 - 2
Bruse Boys VR1 - VVC'68 VR1
0 - 3
Bruse Boys MO15-1 - RCS MO15-1
1 - 4

Joomla! Foutopsporingsconsole

Sessie

Profielinformatie

Geheugengebruik

Database zoekopdrachten