Onderstaand het schema voor gebruik van de velden t.b.v. de trainingen.

Schema gebruik (kunst)grasveld
             
  Ma KG Ma NG Di KG  Di NG Wo KG Wo NG Do KG Do NG Vrij KG Vrij NG
1e*       19.45-21.15 (1) D       19.45-21.15 (1) K                                  
2e     19.45-21.15 (8)       19.45-21.15 (8)      
3e+4e     19.45-21.15 (4)              
Dames 19.45-21.15 (7)       19.45-21.15 (7)          
A1 19.30-21.00 (8)         19.30-21.00 (8) K        
B1   19.30-20.45 (5) D         18.45-20.00 (5)      
Meiden B         19.30-21.00 (5)          
C1 18.45-20.00 (6)             18.15-19.30 (6) D    
Meiden C       18.15-19.30 (5) K            
D1     18.15-19.30 (6)     18.15-19.30 (6) D        
D2     18.30-19.45 (7)       18.30-19.45 (7)      
E1         18.30-19.45 (4)          
E2         18.30-19.45 (4)          
E3         17.15-18.30 (4)          
F1         18.30-19.45 (3)          
F2         17.15-18.15 (3)          
F3         17.17-18.15 (3)          
                     
KG =   Kunstgras NG = Natuurgras (…) = Kleedkamer K = Kantinezijde D = Dijkzijde   

Gebruik natuurgrasveld altijd onder voorbehoud van weersomstandigheden en staat van het veld: het hoofdbestuur bepaalt in samenspraak me de consul of het natuurgrasveld gebruikt mag worden.

Bij gebruik natuurgras niet in de 16-meter gebieden trainen. Bij afwerkoefeningen niet dagelijks/wekelijks het zelfde gebied gebruiken.

* Eerste elftal bepaalt of men op kunstgras of natuurgras wil trainen, tenzij het hoofdbestuur de veldkeuze bepaalt.

Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 20 apr

10:00
Zeelandia Middelburg MO15-2 - Bruse Boys MO15-1
10:00
VCK JO9-1 - Bruse Boys JO9-2
10:00
Colijnsplaatse Boys JO9-2 - Bruse Boys JO8-1
12:30
Bruse Boys 2 - Pelikaan 3
14:30
Bevelanders 4 - Bruse Boys 4
14:30
Bruse Boys 1 - Terneuzense Boys 1

wo 24 apr

18:45
De Meeuwen JO9-1 - Bruse Boys JO9-2

Clubuitslagen

wo 17 apr

Walcheren JO13-2 - Bruse Boys JO13-1
3 - 1

di 16 apr

VCK 4 - Bruse Boys 4
0 - 3

za 13 apr

MZC'11 1 - Bruse Boys 1
1 - 7
Rijsoord 2 - Bruse Boys 2
9 - 0
Bruse Boys 3 - Smerdiek 2
1 - 2
ZSC'62 3 - Bruse Boys 4
3 - 0
Nieuwland JO19-1 - Bruse Boys JO19-1
2 - 1
Bruse Boys JO17-1 - Rood-Wit W JO17-1
3 - 9
Bruse Boys JO14-1 - Achtmaal JO14-1
1 - 0
Internos JO13-1 - Bruse Boys JO13-1
3 - 4
Vosmeer JO13-1 - Bruse Boys JO13-2
4 - 3
Bruse Boys JO11-1 - Tholense Boys JO11-3
8 - 2
Bruse Boys VR1 - VVC'68 VR1
0 - 3
Bruse Boys MO15-1 - RCS MO15-1
1 - 4

Joomla! Foutopsporingsconsole

Sessie

Profielinformatie

Geheugengebruik

Database zoekopdrachten