Agenda

Vorig jaar Vorige maand Volgende maand Volgend jaar
Per jaar Per maand Per week Vandaag Zoeken Ga naar maand
April 2018
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Activiteiten voor de jeugd- en pupillenteams.

Overzicht van toernooien.

Algemene evenementen georganiseerd door of op het sportterrein van vv Bruse Boys.

Trainingstijden.

Toon evenementen van alle categorieën


Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 21 apr

09:15
Bruse Boys JO8-1 - Hansweertse Boys JO8-1
09:15
Bruse Boys MO15-1 - Noordhoek MO15-1
09:15
MZC'11 JO9-3 - Bruse Boys JO9-2
09:15
MZC'11 JO8-1 - Bruse Boys JO9-1
10:00
Bruse Boys JO17-1 - Krabbendijke JO17-1
10:15
Roosendaal JO11-2 - Bruse Boys JO11-1
10:30
Bruse Boys JO13-1 - VVC'68 JO13-1
10:30
Bruse Boys JO13-2 - Noordhoek JO13-1G
11:00
Kapelle JO15-1 - Bruse Boys JO15-1
12:00
Bruse Boys VR1 - Apollo'69 VR1
12:00
Wieldrecht 2 - Bruse Boys 2
13:00
Krabbendijke JO19-1 - Bruse Boys JO19-1
14:00
Bruse Boys 4 - Tholense Boys 4
14:30
Bruse Boys 3 - ZSC'62 2
14:30
Heinenoord 1 - Bruse Boys 1

wo 25 apr

19:00
Bruse Boys MO15-1 - Kruiningen MO15-1
19:00
Oranje Blauw'14 JO13-1G - Bruse Boys JO13-2

do 26 apr

19:30
Bruse Boys 3 - ST Bevelanders/Cortgene 3

za 28 apr

09:15
Bruse Boys JO9-2 - SJO FC De Westhoek JO9-1
09:15
Bruse Boys JO9-1 - SSV'65 JO9-2
10:00
Patrijzen JO8-1 - Bruse Boys JO8-1
12:00
Bruse Boys VR1 - ST NOAD'67/Vosmeer VR1
12:30
NVS JO13-2G - Bruse Boys JO13-2
14:00
Bruse Boys 4 - Halsteren 4
14:30
Bruse Boys 1 - SHO 1
14:30
De Meeuwen 2 - Bruse Boys 2

Clubuitslagen

wo 18 apr

SC Welberg MO15-1 - Bruse Boys MO15-1
7 - 1

di 17 apr

SJO FC De Westhoek JO15-1 - Bruse Boys JO15-1
2 - 1

za 14 apr

Bruse Boys 1 - Nieuwenhoorn 1
1 - 1
Bruse Boys 2 - DESK 3
2 - 7
Goes 2 - Bruse Boys 3
6 - 0
Smerdiek 3 - Bruse Boys 4
2 - 1
Bruse Boys JO19-1 - Wemeldinge JO19-1
4 - 4
SKNWK JO17-1 - Bruse Boys JO17-1
6 - 2
Bruse Boys JO15-1 - Patrijzen JO15-1
3 - 2
METO JO13-1 - Bruse Boys JO13-1
4 - 0
Halsteren JO11-2 - Bruse Boys JO11-1
4 - 2
Bruse Boys JO11-2 - SJO FC De Westhoek JO11-2
7 - 3
Duiveland VR1 - Bruse Boys VR1
2 - 1