Topscorersklassement 2019-2020

Zie hier de doelpuntenmakers van de seniorenteams van Bruse Boys, seizoen 2019/2020. Alleen doelpunten die in reguliere competitiewedstrijden worden gemaakt tellen mee in dit klassement.

Pos.  Naam  Goals   Team    Deze week
1. Domenique van den Berge 12 Bru1  .
2. Matthijs Noteboom
10
Bru3/Bru4  .
3. Sander van 't Hof 8 Bru1  .
 . Marieke Roth 8 Vr1  .
5. Tiago Teixeira 6 Bru4 +1
6. Richard Braam 5 Bru3  .
 . Johan Vroegindeweij 5 Bru1  .
 . Rebecca Vrauwdeunt 5 Vr1  .
9. Jim Lagendijk 4 Bru3  .
 . Marco van der Wielen 4 Bru3  .
 . Sam van Klinken 4 Bru3  .
 . Gerard Vogel 4 Bru2  .
13. Ricardo de Winter 3 Bru3/Bru4  .
 . Ingmar Quist 3 Bru1  .
 . Mats Willemse 3 Bru1  .
 . Ronald Roojers
3
Bru4             +1
17. Mujo Avdic 2 Bru4  .
 . Daniël Rupert 2 Bru3/Bru4  .
 . Stan Klein 2 Bru2  .
 . Dennis Hoep 2 Bru2  .
 . Naomi Capelle 2 Vr1  .
 . Michel Maaskant 2 Bru1  .
 . Eigen Doelpunt 2 Bru2/Bru3  .
 . Kevin Avdic 2 Bru3  .
 . Charlotte Padmos 2 Vr1  .
 . Chris IJzelenberg 2 Bru4 +1
27. Koen Verburg 1 Bru3  .
 . Didier Volk 1 Bru3  .
 . Tim Jansen 1 Bru4  .
 . Jordy van Klinken 1 Bru4  .
 . Perry Potappel 1 Bru2  .
 . Eric Duffener 1 Bru2  .
 . Jesse Bolier 1 Bru3  .
 . Marco Ketting 1 Bru2  .
 . Bas Kempe 1 Bru3  .
 . Cleo Hoogerheide 1 Vr1  .
 . Bart Kieviet 1 Bru3  .
 . Julian van Nieuwenhuize 1 Bru1  .
 . Pepijn de Bruine 1 Bru3  .
 . Ralph van den Ouden 1 Bru4  .
 . Arnd de Ruiter 1 Bru4  .
 . Willem de Leeuw 1 Bru4  .
 . Luc Klop 1 Bru4  .
 . Maurice Geense 1 Bru4  .
 . Nina Stouten 1 Vr1  .
 .  .  .   .   .
 . Totaal aantal Doelpunten:     

126

 .                +3
Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 25 jan

11:00
Goes JO14-1 - Bruse Boys JO14-1
12:00
Terneuzense Boys 2 - Bruse Boys 2
14:00
Bruse Boys 4 - Bevelanders 3
14:30
Bruse Boys 1 - Yerseke 1
14:30
WHS 4 - Bruse Boys 3
15:00

za 1 feb

09:15
Bruse Boys JO11-1 - METO JO11-1
09:15
Bruse Boys JO10-1 - MOC'17 JO10-5
10:00
Kloetinge JO14-2 - Bruse Boys JO14-1
10:00
FC Bergen JO10-3 - Bruse Boys JO10-2
10:00
MZC'11 JO8-3 - Bruse Boys JO8-1
11:00
Kapelle JO13-1 - Bruse Boys JO13-1
11:15
Bruse Boys MO17-1 - Noordhoek MO17-1
12:00
12:00
Bruse Boys JO19-1 - 's Heer Arendskerke JO19-1
12:30
Tholense Boys JO16-1 - Bruse Boys JO16-1
14:00
Bruse Boys 4 - Colijnsplaatse Boys 3
14:30
Bruse Boys 2 - Serooskerke 2
14:30
Bruse Boys 3 - Duiveland 3
14:30
FC Axel 1 - Bruse Boys 1

Clubuitslagen

za 18 jan

Bruse Boys 3 - Walcheren 5
0 - 8
Colijnsplaatse Boys 3 - Bruse Boys 4
1 - 3