Gebruik onderstaand formulier voor het afmelden als (spelend) lid bij Bruse Boys.
Het formulier moet ingevuld worden door een ouder of voogd als het een opzegging betreft van een lid van 15 jaar of jonger.


Ben je lid en wil je alleen je gegevens wijzigen? Stuur dan een email met deze wijzigingen naar onze Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Dit doe je bijvoorbeeld als je adresgegevens zijn gewijzigd na een verhuizing of je e-mailgegevens zijn veranderd.

Opzegging lidmaatschap

Wil je rustend lid blijven, dan schrijven we je alleen uit als spelend lid (voor Bruse Boys) bij de KNVB. Je blijft dan nog wel lid van onze vereniging, maar je kunt niet meer meedoen met voetbalwedstrijden en trainingen. Je betaalt jaarlijks het "rustend lid"-tarief aan contributie. Wil je geen lid meer zijn van onze vereniging kies dan voor "Volledig uitschrijven".
Geef aan per wanneer je het lidmaatschap wilt opzeggen en/of je wilt worden afgemeld bij de KNVB.
Vul je relatiecode in. Deze bestaat uit 7 letters/cijfers. Weet je je code niet, laat dit veld dan leeg.
Formaat: dd-mm-jjjj
Zodra je een bevestiging hebt gekregen van de afmelding die wij voor je doen in Sportlink, kun je bij je nieuwe club een overschrijvingsverzoek indienen.
Geef aan dat je geen robot bent.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

Laat een reactie achter op dit bericht.