Bruse Boys is verheugd te melden dat 3 spelers de keuze gemaakt hebben om onze club volgend seizoen te komen versterken.

Jarno van Nieuwenhuize is geen onbekende voor de Bruse Boys fans en volgers. In het seizoen 20/21 was hij ook al op onze velden te vinden. Nu 2 jaar later zal hij wederom deel uit maken van de 1e selectie samen met zijn broer Julian als teamgenoot en zijn vader Kees-Jan als assistent-trainer. Naast Jarno, komt ook Mark Bleiji weer bij Bruse Boys voetballen. Wij hopen dat hij net als zijn vader Erik nog lang te zien is bij onze vereniging.

Naast de oude bekenden hebben we nog een speler die aansluit bij onze club: Luca de Bruine Hij is afkomstig van MZC’11 en wij zijn erg benieuwd waar het plafond van hem gaat liggen.

Wij zijn zeer verheugd met de komst van de nieuwe spelers en wensen ze alle succes en plezier toe!

Laat een reactie achter op dit bericht.