De vereniging Bruse Boys kent vele begunstigers, met name balsponsors die de wedstrijdballen bij het eerste en tweede elftal verzorgen. 
Bij iedere thuiswedstrijd van deze twee elftallen zal de wedstrijdbal gesponsord worden.

Hieronder de balsponsors van Bruse Boys voor het seizoen 2018/2019:

Datum:  Wedstrijd:  Balsponsor: 
19 januari 2019 Bruse Boys 1 - SSV'65 1 Firma Padmos
2 februari 2019 Bruse Boys 1 - FC Axel 1 Fotografie Jaap Jonker
1 februari 2019 Bruse Boys 1 - DBGC 1 Mosselhandel Bout
9 maart 2019 Bruse Boys 1 - Arnemuiden 1 Wassalon Meijer
6 april 2019 Bruse Boys 1 - Oostkapelle 1 Haeck Tweewielers
20 april 2019 Bruse Boys 1 - Terneuzense Boys 1 Automotions Middelharnis
18 mei 2019 Bruse Boys 1 - Yerseke 1 Jeugdherberg de Stoofpolder

Balsponsoren Bruse Boys
Automotions Middelharnis
Bijdevaate Verzekeringen
Bouwspil
Bru 72
De Boldert Revisie en Onderhoud B.V.
Firma Padmos
Fotografie Jaap Jonker
Geluk Groep B.V.
Haeck Tweewielers
Hak Beveiliging
Jeugdherberg De Stoofpolder
Johnny's Taria
Market Plaza B.V.
Mosselhandel Bout
Scheepswerf van Duivendijk
Visvoordeel.nl
Wassalon Meijer
Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 26 sept

09:30
SC Stavenisse JO10-1 - Bruse Boys JO10-1
10:30
12:45
Bruse Boys 4 - WIK'57 3
13:00
14:00
14:30
Bruse Boys - DBGC
14:30
Walcheren 2 - Bruse Boys 2
16:00
Bruse Boys 3 - FC Bergen 6

di 29 sept

19:45
Bruse Boys JO23 - SV Duiveland JO23

za 3 okt

08:30
SSV'65 JO8-1G - Bruse Boys JO8-1
09:15
Bruse Boys JO12-1 - Smerdiek JO12-1
09:15
Wolfaartsdijk JO9-1 - Bruse Boys JO9-1
10:00
ST Bruse Boys/Duiveland JO19-1 - ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1
10:15
ST Bruse Boys/Duiveland MO15-1 - SJO Serooskerke/Veere MO15-1
10:30
SC Stavenisse JO11-1 - Bruse Boys JO11-1
11:15
11:30
DSE JO14-1 - Bruse Boys JO14-1
12:00
12:00
12:00
ST Kruiningen/Waarde JO15-1 - ST Bruse Boys/Duiveland JO15-1
13:15
Steenbergen 6 - Bruse Boys 3
14:30
Bruse Boys 2 - Pelikaan 3
14:30
Bevelanders 4 - Bruse Boys 4
14:30
's Heer Arendskerke - Bruse Boys

(hoofdsponsor)

bijdevaate.jpg 

Clubuitslagen

za 26 sept

Bruse Boys - DBGC
0 - 5
Bruse Boys JO14-1 - Sprundel JO14-1
6 - 0
WHS JO12-1 - Bruse Boys JO12-1
1 - 6
Bruse Boys JO11-1 - DZC'09 JO11-1
4 - 6
Grenswachters MO17-1 - ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK MO17-1
0 - 9

di 22 sept

Bruse Boys 4 - WIK'57 2
2 - 4

za 19 sept

FC Axel - Bruse Boys
0 - 1
Bruse Boys 2 - MZC'11 2
0 - 3
Vosmeer 1 - Bruse Boys 3
1 - 0
ST Bruse Boys/Duiveland JO19-1 - Kogelvangers JO19-1
1 - 1
0 - 5
Rood-Wit W JO14-1 - Bruse Boys JO14-1
1 - 6
Bruse Boys JO12-1 - DBGC JO12-1
3 - 1
MZC'11 JO11-4G - Bruse Boys JO11-1
7 - 6
ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK VR1 - ST Brouw/WIK/ZSC VR1
9 - 0
7 - 1
ST Bruse Boys/Duiveland MO15-1 - ST Aardenburg/Sluis MO15-1
2 - 13
(subsponsors)
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

vriendenloterij