Pakket- en bordsponsoren

Pakketsponsors
Market Plaza B.V. marktplaza  Bouwspil      bouwspil-groot
Van den Ouden Makelaardij De bronafbeelding bekijken  Hak Beveiliging  hakbeveiliging
 Visvoordeel visvoordeel  Geluk Groep B.V.  geluk-groep

 

Kledingsponsors:

Geluk Groep B.V.

Van den Ouden Makelaardij

Scheepswerf van Duivendijk

Café Restaurant 't Kombuis

Vivars B.V.

WEA Accountants & Belastingsadviseurs

Fleet Parts Supplier

 

Verhoogde bordsponsors:

de Keijser Maritiem  Bruinisse                 Zuid West Lease   Goes  
De Koffieboer  Bruinisse    Tegelzetter Wim de Valk  Oosterland  
Brasserie Maritime  Zierikzee    VHC Kreko Groep  Goes  
Sigma Personeelsdiensten  Goes    Wok van Zeeland
Oosterland  
Restaurant Grevelingen  Bruinisse    Autoschadeteam Kort Z'zee  Zierikzee  
Ben de Rooy  Sint Philipsland    Vane Montage  Bruinisse  
Enjoy Yachtservice  Bruinisse               

 

Bordsponsors van v.v. Bruse Boys:

Accountants & Adviesgroep Rijkse
Amilco Benelux B.V.
Aqua Delta Vakantieparcs 
Auto de Nobelpoort
Autorijschool Schraver
Baker Tilly Berk accountants Goes
Bru 17
BTL B.V.
C.O.W.  
Café de gekroonde Suikerbiet
CCA Yachtcleaners
Dakteam B.V.
De Blauwe Winkel
Dorst interier & meubelmaker
Driekleur Verzekeringen
Duivelands Meubelhuis/Kiekusan 
Feyenoord supporters
Fysiofit Bruinisse
Gebr. Sluyter
Geronimo B.V.  
Handelsonderneming Klink en Zn
Heineken
Hexta Hekwerken
J.P. de Wit Assurantien B.V.  
JPDW Management
Jumelet Aannemersbedrijf
Jumpzz 
Kinderopvang de Bevelanden
Kitvoegen.nl
Kuub
Landal Green Parcs  
LM BelastingAdvies
Luijten-VVZ
Machinefabriek Padmos
Mol Schuddebeurs
Mosselhandel Bout 
Multimate
Nova Yachting
O'moda
Ornee Bollier uw slager
Patrona B.V.
Renewi
Restaurant de Etage
Rijnberg verf  
Rubik auto's
Ruitenbeek Beton B.V.
Scheepstimmerbedrijf ijtema
Schipper Accountants
Schoonheidssalon Mooi
Schot Stuc & Pleister
SIR Belgium
Slagerij Timmers 
Splash
Tegelzetter D. van den Berge
Tempesta Pizza & Pasta / Cafe Restaurant Storm
Timmerbedrijf de Bruine 
Traduco B.V.
Unito Sport   
Van Den Ouden Makelaardij
Van Der Have Autobedrijf
Van der Meer Reclameatelier
Van Dongen Verf 
Veldink Bruinisse
Verhuurbedrijf De Vlieger
Visser Watersport
Vivars
Wassalon Meijer
WEA Accountants & Belastingadviseurs
Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 4 apr

09:15
Bruse Boys JO11-1 - DOSKO JO11-1 afgelast
09:15
Bruse Boys JO10-2 - Krabbendijke JO10-2 afgelast
09:45
GPC Vlissingen JO13-1 - Bruse Boys JO13-1 afgelast
09:45
SC Welberg JO8-1 - Bruse Boys JO8-1 afgelast
10:30
WHS JO10-1 - Bruse Boys JO10-1 afgelast
11:30
Hansweertse Boys JO16-1 - Bruse Boys JO16-1 afgelast
12:00
ST Bruse Boys / Duiveland VR1 - IJzendijke VR3 afgelast
12:00
Zwaluwe 2 - Bruse Boys 2 afgelast
14:30
Bruse Boys 3 - SKNWK 3 afgelast
14:30
Bruse Boys 1 - MZC'11 1 afgelast
14:30
Achtmaal MO17-1 - Bruse Boys MO17-1 afgelast
15:00
Wolfaartsdijk 3 - Bruse Boys 4 afgelast

di 7 apr

19:00
Kloetinge JO14-2 - Bruse Boys JO14-1

rabobank-hoofdsponsor

Clubuitslagen

za 28 mrt

Yerseke 1 - Bruse Boys 1
Bruse Boys 2 - De Alblas 2
NOAD'67 3 - Bruse Boys 3
Bruse Boys 4 - SSV'65 5
ST Oostkapelle/Domburg JO19-1 - Bruse Boys JO19-1
Bruse Boys JO16-1 - Tholense Boys JO16-1
Yerseke JO14-1 - Bruse Boys JO14-1
Bruse Boys JO13-1 - Jong Ambon JO13-1
Rillandia JO11-1 - Bruse Boys JO11-1
Bevelanders VR1 - ST Bruse Boys / Duiveland VR1
Bruse Boys MO17-1 - ST Wernhout/Zundert MO17-1
(subsponsors)
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

vriendenloterij