Team: Bruse Boys 2

Bruse Boys Bruse Boys 2
Categorie: man, Veld Algemeen/Zaterdag

Stand

#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
Terneuzense Boys 2
16
10
2
4
32
45-24
21
2
Zwaluwe 2
17
9
4
4
31
32-25
7
3
Arnemuiden 2
17
9
3
5
30
23-18
5
4
EBOH 2
16
9
2
5
29
35-26
9
5
Walcheren 2
17
9
2
6
29
41-32
9
6
Groote Lindt 2
17
8
4
5
28
38-35
3
7
Heerjansdam 2
17
8
2
7
26
25-19
6
8
Serooskerke 2
17
7
5
5
26
26-22
4
9
De Meeuwen 2
17
4
7
6
19
24-29
-5
10
MZC'11 2
16
4
5
7
17
29-40
-11
11
De Alblas 2
17
5
2
10
17
21-33
-12
12
Pelikaan 3
17
4
4
9
16
25-31
-6
13
Alblasserdam 2
16
5
3
8
15
35-40
-5
3
14
Bruse Boys 2
17
1
5
11
8
15-40
-25
#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
Walcheren 2
8
6
1
1
19
30-14
16
2
Terneuzense Boys 2
8
5
1
2
16
27-18
9
3
Zwaluwe 2
8
4
3
1
15
16-9
7
4
Heerjansdam 2
8
4
2
2
14
14-8
6
5
Arnemuiden 2
8
4
1
3
13
15-13
2
6
Groote Lindt 2
8
3
3
2
12
16-11
5
7
Pelikaan 3
8
3
2
3
11
10-11
-1
8
Serooskerke 2
8
3
2
3
11
11-13
-2
9
EBOH 2
8
3
1
4
10
16-17
-1
10
MZC'11 2
8
2
3
3
9
12-19
-7
11
De Meeuwen 2
8
1
4
3
7
11-15
-4
12
Alblasserdam 2
8
2
3
3
6
16-23
-7
3
13
Bruse Boys 2
8
0
4
4
4
9-18
-9
14
De Alblas 2
8
1
0
7
3
7-21
-14
#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
EBOH 2
8
6
1
1
19
19-9
10
2
Arnemuiden 2
9
5
2
2
17
8-5
3
3
Terneuzense Boys 2
8
5
1
2
16
18-6
12
4
Zwaluwe 2
9
5
1
3
16
16-16
0
5
Groote Lindt 2
9
5
1
3
16
22-24
-2
6
Serooskerke 2
9
4
3
2
15
15-9
6
7
De Alblas 2
9
4
2
3
14
14-12
2
8
Heerjansdam 2
9
4
0
5
12
11-11
0
9
De Meeuwen 2
9
3
3
3
12
13-14
-1
10
Walcheren 2
9
3
1
5
10
11-18
-7
11
Alblasserdam 2
8
3
0
5
9
19-17
2
12
MZC'11 2
8
2
2
4
8
17-21
-4
13
Pelikaan 3
9
1
2
6
5
15-20
-5
14
Bruse Boys 2
9
1
1
7
4
6-22
-16
#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
Alblasserdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
2
Arnemuiden 2
0
0
0
0
0
0-0
0
3
Bruse Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
4
De Alblas 2
0
0
0
0
0
0-0
0
5
De Meeuwen 2
0
0
0
0
0
0-0
0
6
EBOH 2
0
0
0
0
0
0-0
0
7
Groote Lindt 2
0
0
0
0
0
0-0
0
8
Heerjansdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
9
MZC'11 2
0
0
0
0
0
0-0
0
10
Pelikaan 3
0
0
0
0
0
0-0
0
11
Serooskerke 2
0
0
0
0
0
0-0
0
12
Terneuzense Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
13
Walcheren 2
0
0
0
0
0
0-0
0
14
Zwaluwe 2
0
0
0
0
0
0-0
0

Programma

Bekijk de komende, alleen de eigen of alle (bekende) wedstrijden.

Uitslagen

Bekijk laatste, eigen of alle uitslagen in deze competitie.

Competities

Competitie
Klasse
Geselecteerd 
0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)
1e klasse
Mannen beker reserve poule
Groep 1
Mannen beker reserve 2e ronde
Groep 1

Spelers

Foto
Naam
Functie
Rol
Foto
Berg, Geert van den
Teamspeler
Foto
Bijl, Rudi van der
Verdediger
Teamspeler