Team: Bruse Boys 2

Bruse Boys Bruse Boys 2
Categorie: man, Veld Algemeen/Zaterdag

Stand

#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
De Alblas 2
0
0
0
0
0
0-0
0
2
Alblasserdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
3
Arnemuiden 2
0
0
0
0
0
0-0
0
4
Bruse Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
5
EBOH 2
0
0
0
0
0
0-0
0
6
Groote Lindt 2
0
0
0
0
0
0-0
0
7
Heerjansdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
8
De Meeuwen 2
0
0
0
0
0
0-0
0
9
MZC'11 2
0
0
0
0
0
0-0
0
10
Pelikaan 3
0
0
0
0
0
0-0
0
11
Serooskerke 2
0
0
0
0
0
0-0
0
12
Terneuzense Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
13
Walcheren 2
0
0
0
0
0
0-0
0
14
Zwaluwe 2
0
0
0
0
0
0-0
0
#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
Alblasserdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
2
Arnemuiden 2
0
0
0
0
0
0-0
0
3
Bruse Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
4
De Alblas 2
0
0
0
0
0
0-0
0
5
De Meeuwen 2
0
0
0
0
0
0-0
0
6
EBOH 2
0
0
0
0
0
0-0
0
7
Groote Lindt 2
0
0
0
0
0
0-0
0
8
Heerjansdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
9
MZC'11 2
0
0
0
0
0
0-0
0
10
Pelikaan 3
0
0
0
0
0
0-0
0
11
Serooskerke 2
0
0
0
0
0
0-0
0
12
Terneuzense Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
13
Walcheren 2
0
0
0
0
0
0-0
0
14
Zwaluwe 2
0
0
0
0
0
0-0
0
#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
Alblasserdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
2
Arnemuiden 2
0
0
0
0
0
0-0
0
3
Bruse Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
4
De Alblas 2
0
0
0
0
0
0-0
0
5
De Meeuwen 2
0
0
0
0
0
0-0
0
6
EBOH 2
0
0
0
0
0
0-0
0
7
Groote Lindt 2
0
0
0
0
0
0-0
0
8
Heerjansdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
9
MZC'11 2
0
0
0
0
0
0-0
0
10
Pelikaan 3
0
0
0
0
0
0-0
0
11
Serooskerke 2
0
0
0
0
0
0-0
0
12
Terneuzense Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
13
Walcheren 2
0
0
0
0
0
0-0
0
14
Zwaluwe 2
0
0
0
0
0
0-0
0
#
Team
Aant
Gew
Gel
Verl
Ptn
Score
+/-
1
Alblasserdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
2
Arnemuiden 2
0
0
0
0
0
0-0
0
3
Bruse Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
4
De Alblas 2
0
0
0
0
0
0-0
0
5
De Meeuwen 2
0
0
0
0
0
0-0
0
6
EBOH 2
0
0
0
0
0
0-0
0
7
Groote Lindt 2
0
0
0
0
0
0-0
0
8
Heerjansdam 2
0
0
0
0
0
0-0
0
9
MZC'11 2
0
0
0
0
0
0-0
0
10
Pelikaan 3
0
0
0
0
0
0-0
0
11
Serooskerke 2
0
0
0
0
0
0-0
0
12
Terneuzense Boys 2
0
0
0
0
0
0-0
0
13
Walcheren 2
0
0
0
0
0
0-0
0
14
Zwaluwe 2
0
0
0
0
0
0-0
0

Programma

Bekijk de komende, alleen de eigen of alle (bekende) wedstrijden.

Uitslagen

Bekijk laatste, eigen of alle uitslagen in deze competitie.

Competities

Competitie
Klasse
Geselecteerd 
0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)
1e klasse
Mannen beker reserve poule
Groep 1
Mannen beker reserve 2e ronde
Groep 1

Spelers

Foto
Naam
Functie
Rol
Foto
Avdic, Mujo
Middenvelder
Teamspeler
Geen foto of foto niet zichtbaar
Berge, Rudo vd
Verdediger
Teamspeler
Foto
Bijl, Rudi van der
Verdediger
Teamspeler